Зворотній дзвінок

Залиште номер свого телефону, и ми перетелефонуємо вам в зручний для вас час


Ваше имя *:
E-mail *:
Телефон *:
Текст сообщения *:
Прикрепить файл:
Код безопасности *:

Главная У Любомлі - вуличне освітлення на сонячних батареях - 2 Серпня 2017

У Любомлі - вуличне освітлення на сонячних батареях

У Любомльському районі впроваджують енергоощадні технології, зокрема, використовують сонячну енергію. Нещодавно в райцентрі презентували проект «Сонячна енергія – на благо громад”, реалізований громадою міста за підтримки благодійників, інформує ВРДНСТКУ.

Відтепер частина вулиці Шевченка в Любомлі освітлюється, завдяки енергії сонця. Місцеві мешканці задоволенні такою альтернативою традиційному освітленню.

Одним із ініціаторів цієї важливої та корисної для громади справи є депутат міської ради Анатолій Жолоб. Каже, такий вид енергії для району – не новина, але користуються ним лише в побуті. Депутат переконаний, що найбільш відчутною користь від проекту буде взимку, а також в осінній період, коли темніти почне рано, але люди зможуть ходити освітленими вулицями.

Протягом дня сонячна батарея накопичує енергію навіть в умовах хмарності чи опадів, а темної пори завдяки цьому вулиця освітлена. Встановлює таке обладнання підприємець із Шацького району. Реалізувати ж проект громаді Любомля допоміг фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Якщо нововедення виправдає себе, варто йти цим шляхом, – каже Любомльський міський голова Роман Ющук. – Звичайно, все це буде перевірятися, адже наш досвід у цьому ще такий невеличкий.

Учасники проекту переконані, що реалізація подібних ініціатив сприятиме підвищенню енергоефективності міста й комфорту його жителів.

 

melnikoff 02.08.2017 в 20:12 2240 0
Теги материалаВсего комментариев: 0
avatar